Şifremi Yenile

 • Çalışma Saatleri
  09:00 – 18:00

 • Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
Your search results

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

secvilla.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi´nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. secvilla.com hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.

secvilla.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir.

secvilla.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. secvilla.com ´un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.secvilla.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, secvilla.com´un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

secvilla.com, www.secvilla.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. secvilla.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

secvilla.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

SEÇ Villa ( https://www.secvilla.com/kart-giris/ ) adresinde yer alan form aracılığı ile müşterilerinden kredi kartı / banka kartı / ön ödemeli kart bilgilerini Mail Order yöntemi ile ödeme almak maksadıyla talep edebilir. Bu sayfa aracılığı ile SEÇ Villa’ya kredi/banka/ön ödemeli kart bilgilerini ileten her müşteri, SEÇ Villa’nın mail order yolu ile formda belirttikleri tutarı tahsil edeceğini kabul etmiş sayılırlar. Müşteriler, iletmiş oldukları kredi/banka/ön ödemeli kart bilgilerinin SEÇ Villa sunucularında ödeme işlemi tamamlanana kadar barındırılacağını kabul etmiş sayılırlar.

secvilla.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.secvilla.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez – Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Open chat
WhatsApp Destek