Register

Reset Password

 • Çağrı Merkezi
  0850 840 66 76  |  0544 419 66 76

 • Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages

Balayı Villaları

/night
Kapalı Havuzlu
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:3.750 - 7.950 ₺
/night
Havuzu Korunaklı
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:2.500 - 6.950 ₺
/night
Ekonomik Balayı Villası
1 Oda
1 Banyo
2
Haftalık:2.900 - 6.100 ₺
/night
Ekonomik Balayı Villası
1 Oda
1 Banyo
2
Haftalık:2.600 - 5.750 ₺
/night
Kapalı Havuzlu
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:3.250 - 7.250 ₺
/night
Ultra Lüks Villa
2 Oda
3 Banyo
5
Haftalık:4.950 - 14.450 ₺
/night
Lüks ve Korunaklı Havuz
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:4.550 - 8.050 ₺
/night
Lüks Villa
3 Oda
3 Banyo
6
Haftalık:4.900 - 10.500 ₺
/night
Havuzu Korunaklı
2 Oda
1 Banyo
4
Haftalık:2.450 - 7.000 ₺
/night
Balayı Villası
1 Oda
1 Banyo
2
Haftalık:1.995 - 6.300 ₺
/night
Balayı Villası
1 Oda
1 Banyo
2
Haftalık:2.450 - 7.700 ₺
/night
Jakuzili Balayı Villası
1 Oda
1 Banyo
2
Haftalık:2.950 - 6.950 ₺
/night
Havuzu Isıtmalı
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:3.250 - 7.650 ₺
/night
Çocuk Havuzlu
3 Oda
3 Banyo
6
Haftalık:3.680 - 14.000 ₺
/night
Havuzu Korunaklı
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:3.000 - 9.500 ₺
/night
Havuzu Korunaklı
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:2.800 - 6.950 ₺
/night
Havuzu Korunaklı
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:3.000 - 8.000 ₺
/night
Çocuk Havuzlu
2 Oda
2 Banyo
4
Haftalık:2.950 - 7.950 ₺

Balayı Villaları

Daha farklı ve daha özel bir balayı tatili artık mümkün. Her biri özenle hazırlanan, dizayn edilen balayı villaları sizlere yepyeni bir tatil kapısını aralıyor. Her şeyin size ait olduğu, hiçbir şekilde ortak yaşam kavramının olmadığı balayı villalarında gerçek romantizmi bulmak, gerçek balayı tatilini hissetmek mümkün hale geliyor.

Balayı tatili, diğer tatil seçeneklerinin aksine çok daha farklıdır. Her şeyden önce bağımsız olmanız gerekir. Zira yıllardır güzel bir evlilik, mükemmel bir düğün ve düğün sonrası tüm yorgunluğu en iyi şekilde atacağınız o romantizm dolu balayı tatilinin hayâli ile yaşadınız. Düşünsenize, binlerce lira vererek yaptığınız balayı tatilinde aynı havuzu onlarca farklı müşteri ile kullanıyorsunuz. Ne kadar kötü değil mi? Ya da sınırlarınız olmak zorunda, havuz saati – yemek saati gibi… İşte, balayı villaları ile bu süreçleri yok ediyoruz. Dilediğiniz saatte havuza girebileceğiniz, istediğiniz an mutfakta ya da havuz başında veya yatak odasında romantik bir şekilde yemek yiyebileceğiniz sadece size ait villalarda tatil yapmanızı sağlıyoruz.

Tabii sadece özel bir ortam yeterli değil, bu ortamında farklı detaylar ile bezenmiş olması gerekir. Örneğin yatak odanızda mini bir havuz ya da özel bir jakuzi hiç fena olmazdı değil mi? “Evet, mükemmel olurdu.” Dediğinizi işitiyoruz. Bu nedenle de portföyümüze dahil ettiğimiz bütün balayı villalarının özel bir konsepti olmasına dikkat ediyoruz. Taş ev olabilir, çift havuzlu olabilir ya da sauna seçeneği sunabilir. Bu sayede balayı tatili çok daha unutulmaz bir seviyeye gelir. Bazı balayı villaları bu noktada mevcut özelliklerine ek olarak konum itibariyle de enfes deniz manzarası sunabilmektedir. Haliyle hem özellikleri hem de deniz manzarasını bir arada bulabileceğiniz seçeneklere de bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Balayı Villaları Fiyatları

Balayı villa seçeneklerimiz de bir çok farklı fiyat aralığını görmeniz mümkün. Amacımız, her bütçeden balayı çiftinin özel ve kaliteli balayı tatiline sahip olmasını sağlamak. Bazı villalar için belirlenen 7 gece kuralına ek olarak 3 ya da 5 gece kiralanabilen balayı villaları sayesinde de hem daha uygun fiyatlı hem de süre bazında kısıtlı vakti olanlara uygun seçenekleri sunmak gene SEÇ Villa’da mümkün hale geliyor.

Örneğin, her villamızda özel havuz olması ve bu havuzların dışarıdan görünmemesi bakım hususunda da daha dikkatli olunmasına neden oluyor. Doğal olarak ek bir ücret doğmasına rağmen, SEÇ Villa neredeyse villalarının tamamında sizden ek bir havuz bakım ücreti almıyor. Her gün, ücretsiz bir şekilde havuzunuzun bakımı erken saatlerde sağlanıyor. Böylelikle dilediğiniz an, gözlerden uzak ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz hijyenik havuza sahip oluyorsunuz.

Balayı Villa Destinasyonları

SEÇ Villa, mümkün olduğunda geniş bir destinasyon ağı içerisinde korunaklı balayı villası sunmaya gayret ediyor. Bodrum balayı villaları ya da Kalkan balayı villaları, Fethiye balayı villaları gibi bir çok farklı popüler yerden çeşitli balayı evlerini sitemizde keşfedebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bölge neresiyse, o bölgeden bir çok balayı villasına hemen ulaşın. Üstelik bölge seçin, tarih belirtin, 7/24 destek alın ve sizin için en doğru villayı biz istekleriniz ışığında bulalım.

Güllerle bezenmiş bir oda, önceden hazırlanmış özel bir jakuzi, size ait ve dışarıdan görünmeyen özel yüzme havuzu… Hepsi daha fazlası için sizde hemen balayı villaları arasından dilediğinizi seçin ve balayı tatiline bizimle mükemmel bir adım atın.

Balayı Villası Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir balayı villasında olması gereken başlıca özellikleri sizler için listeledik. Bu özellikler dahilinde sizlerde aradığınız balayı villasını daha rahat bulabilirsiniz. Unutmayın, bir balayı villasının hiçbir özelliği olmasa dahi mutlaka korunaklı havuzu olmalıdır. Havuz ve bahçe dışarıdan görünür ise balayı tatiliniz süresince yeterince rahat, özgür hareket edemezsiniz.

 • Havuzu mutlaka korunaklı olmalı, dışarıdan görünmemeli,
 • Yatak odasında ya da farklı noktalarda jakuzi olabilir,
 • İçeride kapalı havuz olabilir,
 • Konum itibariyle çok şehir içerisinde olmaması daha caziptir,
 • İç dizayn ve eşyalar daha samimi, romantik olabilir.

Her yıl, inşası yeni tamamlanan balayı villaları daha farklı içeriklerde sunabilmektedir. Örneğin bazı balayı villalarında sauna, hamam, mini sinema salonu gibi seçenekler olabiliyor. Bu şekilde daha farklı talepleriniz varsa çağrı merkezimizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Open chat
Powered by