Register

Reset Password

 • Çağrı Merkezi
  0850 840 66 76  |  0544 419 66 76

 • Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
Your search results

MİSAFİR YORUMLARI

İlk rezervasyonumuzda olduğu gibi gene hiçbir sorun çıkmadı. Sadece villa biraz merkeze uzaktı ama arabayla pek sorun olmadı. Teşekkürler tekrar, gidecek arkadaşlar aracınız yoksa mutlak araç kirlayın.
MUKADDES F.
Özellikle merve hanıma çok tşk ediyoruz. hiç usanmadan tüm sorularımızı cevapladı… villada herşey çok güzeldi. havuzu temizleyen abinin her sabah çöpleri alması ayrıca rahatlattı bizi sağolun.
KEMAL Y.
Balayı tatilimizi son anda planlamak zorunda kaldığımız için pek fazla villa seçeneği yoktu. Buna rağmen 2 gün bize vakit ayırıp iyi bi villa ayarladılar. Sağolsunlar dış havuz ısıtmalı olmasa da mini kapalı havuz sayesinde balayı tatilini risk yaşamadan çok iyi atlattık.
İLKAY H.
Eylül’ün ilk haftası Fethiye’de gayet güzel 10 günlük tatil geçirdik. Çok başarılı organizasyon yapmışlar tebrik ediyorum.
YURDAGÜL K.
Eşim ben ve çoğumuzla birlikte Bodrum tatili için Seç villa firmasından hizmet aldık. Kiraladıkları villalar son derece konforlu ve rahat. Fiyatlar çok uygun diyebilirim.
MAHMUT İ.
Arkadaş tavsiyesi üzerine 2 aile villa kiraladık, hesaplama sorunlarımız yüzünden bir yatak yetmedi onun dışında herşey mükemmeldi. Sağolsunlar o sorun içinde ek yatak önerdiler ama çekyat yeterliydi. 🙂 Arkadaş yatak gibi çekyat koymuşlar villadiye sanırım süpersiniz. 🙂
BİLAL O.
Open chat
Powered by