Şifremi Yenile

 • Çalışma Saatleri
  09:00 – 18:00

 • Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
Your search results

SIÇKA SORULAN SORULAR

Her villa tanıtım sayfasında “Hızlı Rezervasyon Talebi” alanı bulunmaktadır. Seçtiğiniz villanın sayfasına girmeniz ve o sayfada ki talep formunu doldurmanız gerekir. Bu talebiniz ev / ilân sahibine iletilir. Ev / ilân sahibi onay verir ise ödeme aşamasına geçilir. Onaylanan rezervasyon için ilân sahibine bağlı olarak %25 – %35 aralığında bir ön ödeme yapmanız gerekir. Ön ödemenizi yapmanız durumunda seçtiğiniz villayı belirtilen tarihlerde kiralamış olursunuz.

SEÇ Villa® tescilli bir markadır. SEÇ Yatırım Turizm ve Teknoloji LTD. ŞTİ. Olarak sizlere kurumsal zeminde hizmet sunmaktadır. Ayrıca her işlem sözleşmelere tabidir ve sitemizde sözleşmeler açıkça beyan edilmiştir. Ödeme alırken mutlaka kurumsal banka hesaplarına ödeme talep eder, kredi kartı ödemelerinde sizden asla kart bilgilerinizi istemez, güvenli online ödeme olanağı sunar. En önemlisi de 7/24 birçok iletişim kanalı ile sizlere destek sunar, sorularınızı cevaplar.

Hızlı Talep Formu adından da anlaşılacağı üzere sadece sizden talep almak maksatlıdır. O form aracılığı ile rezervasyon yapamaz, ödeme yapamaz, işlem sağlayamazsınız. Sadece talep gönderir ve bu talep doğrultusunda alacağınız geri dönüşe göre ilerlersiniz.

Hayır. Yeme-içme konusu size ait bir husustur. Villalar müstakil, bağımsız ve ortak alanları olmayan size ait birer yazlık gibidir. Eve girmeden alışveriş yapabilir, tam donanımlı mutfağı kullanabilirsiniz.Ayrıca birçok villada havuz başında mangal bulunur. Birçok villaya çevre restoranlar ve marketler sipariş getirir.

Her villa, oda bazında değil kişi sayısı bazında kiralanır. Bu sebeple, bir villanın maksimum kişi sayısı ne ise ona göre konaklama olabilir. Eğer 6 kişilik bir villa kiraladı iseniz çocuklar dahil toplam 6 kişi konaklayabilirsiniz. Fazla kişi ya da misafir getirme gibi durumlar kabul edilmemektedir.

Her villa en az 7 gece kiralanmaktadır. Bazı villalar ev sahiplerinin onayı ile 7 gece altı kiralanabilir. Bu tarz 7 gece altı yapılacak olan kiralamalarda ilâve olarak kısa süreli konaklama ücreti eklenmektedir. Bu tarz durumlarda size ödeme ve rezervasyon öncesi kiraladığınız villa, tüm net / son tutarlar açıkça beyan edilir.

Her villaya aksi belirtilmedikçe giriş tarihinizde 16:00’da giriş yapabilirsiniz. Çıkış tarihinizde ise en geç 10:00’da çıkmanız gerekmektedir. Erken giriş söz konusu olmadığı gibi, geç çıkışlarda da ilâve geç çıkış ücreti tahsil edilmektedir.

SEÇ Villa transfer ve taşıma gibi hizmetler sunmaz. Bu sebeple kiraladığınız eve ulaşım aşaması tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bir konudur.

Hayır. SEÇ Villa sadece günlük olarak kiralanan villaları / evleri sizlere sunar. Transfer, araç kiralama gibi hizmetler sunmaz.

Open chat
WhatsApp Destek