Register

Reset Password

 • Çağrı Merkezi
  0850 840 66 76  |  0544 419 66 76

 • Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
Your search results

YASAL UYARI

SEÇ Villa sitesi ziyaretçilerinin dikkatine,

www.secvilla.com SEÇ Yatırım Turizm ve Teknoloji LTD. ŞTİ.‘ne ait tescilli bir markadır. Ev sahipleri ve firmalar tarafından ilân eklenebilen bir web sitesidir. Ev sahipleri ve firmalar, bizimle iletişime geçerek talepte bulunurlar. SEÇ Villa ise bu talepler doğrultusunda günlük, haftalık veya aylık bazda kiralama yapabileceğiniz ev/villa seçeneklerini sizlere ulaştırır. Tüm ilân bilgileri, fotoğrafları ve diğer detayları bizimle iletişime geçmiş olan ev sahibi ya da firmanın sunduğu verilerdir. Bu bağlamda sitemizde sunulan hiçbir villa firmamıza ait değildir. Son söz ise ev sahibine veya ilan veren yetkili firmaya aittir.

Evler ile ilgili değişiklikler ve yönetimsel konular ev sahibi veya ilan veren yetkili firma sorumluluğundadır. Ev sahibi veya ilan veren yetkili firma tarafından sunulan fotoğraflardan sonra evde herhangi bir değişiklik yapılması durumunda SEÇ Villa sorumlu tutulamaz.

www.secvilla.com web sitesi üzerinden rezervasyon yapmak istediğinizde firmamız sizden ön ödeme/kapora/teminat tutarı talep etmektedir. Bu tutar, sitemizde sunmuş olduğumuz sunum, destek gibi hizmetlere ait komisyon bedelini içermektedir. Bu noktada firmamız almış olduğu ön ödeme/kapora/teminat tutarı içerisinden hizmet bedelini düşer ve bu bedeli faturalandırır. Hizmet bedeli dışındaki kalan tutarı ev/ilan sahibine ve/veya yetkili firmaya iletir. Rezervasyon bedelinizin kalan tutarını ise ev/ilan sahibine ya da yetkili firmaya ulaştığınızda yaparsınız. Bu noktada firmamız ilgili tutarladan sorumlu değildir. Firmamızın sorumluluğu; almış olduğu hizmet bedeli kadar olup bu hizmet bedeli ise faturalandırılmaktadır.

Firmamız, sizlere evin sunumu, ev/ilan sahibine veya yetkili firmaya ulaşana kadar gerekli desteğin verilmesi, eve girişten sonraki süreçte destek sağlanması gibi konulardan sorumludur. Kiraladığınız ev ile ilgili bilgiler ve detaylar sunulur, destek sağlanır. Ulaşım süreci tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Verilen adrese ulaşılması durumunda ise ilgili ev/ilan sahibi veya yetkili firma tarafından karşılanırsınız.

www.secvilla.com “SEÇ Yatırım Turizm ve Teknoloji LTD. ŞTİ.” ne ait bir ilan sitesidir. Sadece GÜNLÜK KİRALAMA alanında sunum/tanıtım hizmeti sunmaktadır. www.secvilla.com kesinlikle bir TURİZM ACENTASI DEĞİLDİR. Bu sebeple; tur, transfer, rehberlik, araç kiralama gibi 1618 sayılı Seyahat Acentaları Birliği kanununa girmekte olan münhasır hizmetler www.secvilla.com web sitesinde firmamız tarafından hiçbir şekilde sunulmamaktadır.

Tüm Misafirlerimize Saygıyla Duyurulur…

SEÇ Villa®
www.secvilla.com

Open chat
Powered by