1) Secvilla.com adresinde paylaşılan tüm yazılı ve görsel içeriğin hakkı saklıdır. İçerikleri Secvilla.com sitesinin yazılı izni olmadan kullanmak kesinlikle yasaktır.

2) Secvilla.com evlerin, ev sahipleri ve/veya ilân veren firmalar tarafından verilen bilgiler, görsel materyaller dahilinde tanıtıldığı bir rehber/tanıtım sitesidir. Kesinlikle seyahat acentası değildir. Otel, paket tatil, tur, transfer ve benzeri 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na girmekte olan hizmetleri sunmaz, bu hizmetlerin tanıtımını ve/veya aracılığını yapmaz.

3) Secvilla.com site üzerinden sadece kiralama taleplerini alır ve bu noktada aracılık görevi görür. İlgili kiralama talebinin onaylanması ve/veya reddedilmesi ev sahibi ve/veya ilân veren firma sorumluluğundadır.

4) Secvilla.com site üzerinden kiralama yapmak isteyen ziyaretçilerden, kiralama yapabilmeleri konusunda ön ödeme/kapora/teminat talep edebilmektedir. Bu ön ödeme/kapora/teminat tutarı içerisinde Secvilla.com tarafından sunulan tanıtım/destek gibi hizmetlere ait komisyon/hizmet bedeli yer almaktadır. Bu bağlamda sizlerden tahsil edilen ön ödeme/kapora/teminat tutarından ilgili komisyon/hizmet bedeli düşülerek, kalan tutar ilgili ev sahibi ve/veya ilân veren firmaya iletilir.

5) Secvilla.com mali sorumluluğu, almış olduğu tanıtım/destek konularındaki komisyon/hizmet bedeli kadardır. Bu komisyon/hizmet bedeli tutarı ise faturalandırılmaktadır. Kalan kiralama ön ödeme/kapora/teminat tutarlarının sorumluluğu ev sahibine ve/veya ilân veren firmaya aittir. Secvilla.com bu tutarlardan sorumlu tutulamaz.

6) Secvilla.com kiralama yapan ziyaretçi ile ev sahibi ve/veya ilân veren firma arasında ki bağı sağlama noktasında sorumluluk üstlenmektedir. Kiralanan eve ulaşım, giriş yapılması, kalan tutarların tahsili gibi işlemlerde Secvilla.com işlem sağlamaz, sorumluluk kabul etmez.

7) Ev sahipleri ve/veya ilân veren firmalar tarafından verilen bilgilerin ve görsel materyallerin sorumluluğu ev sahiplerine ve/veya ilân veren firmalara aittir. Secvilla.com bu noktada bilgi ve görsel materyaller konusunda herhangi bir sorumluluk taşımaz.

8) Ev sahipleri ve/veya ilân veren firmalar tarafından verilen bilgilerin ve görsel materyallerin üyeleri/ziyaretçileri yanıltıcı ve/veya tutarsız bilgiler sunması halinde Secvilla.com ilgili ilânı ve ilânı paylaşan ev sahibi ve/veya ilân veren firmayı tek taraflı olarak Secvilla.com adresinden kaldırma hakkını saklı tutar.

9) SEÇ Villa web sitesinde ilanveren konumunda olan firmalar ve ev sahipleri misafirin eve girişinden sorumludurlar. Web sitesini kullanan, aracılık dahilinde misafire ulaşan firmaların yapacağı hatalardan SEÇ Villa sorumlu değildir. SEÇ Villa, misafirden tahsil ettiği ön ödeme tutarını; misafir evi teslim alıp, onay vermesi durumunda ilanverene aktarmaktadır. Misafir evi teslim almaz ve onay vermez ise ilanveren tarafına ödeme yapılmaz. Mucbir sebepler dışında ev sahibi ve/veya ilanveren tarafından kişisel kiralama iptallerinde SEÇ Villa’nın kalan tutarı ve diğer zararları tahsil etme hakkı saklıdır.

10) Secvilla.com website üzerinde güncelleme, değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Secvilla.com: SEÇ Villa®
Ticari Unvan: SEÇ YATIRIM TURİZM VE TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Daresi: Başkent V.D.
Vergi Numarası: 7570779860
MERSIS Numarası: 0757077986000001
Telefon: +90 (312) 911 06 76